ورود به سامانه جدید 

نام کاربری : گذرواژه :

 برای ورود به سامانه قدیم کلیک نمایید

این بسته دارای  10 درصد امکانات سامانه تك می باشد ، این بسته برای کسانی مناسب است که فقط می خواهند ارسال و دریافت پیامک داشته باشند و سایر امکانات را نیازی ندارند ، از امکانات ویژه این بسته دارا بودن یک شماره اختصاصی 14 رقمی می باشد ، در واقع شما با خرید این بسته فقط هزینه شماره اختصاصی را پرداخت خواهید کرد.

 قيمت اين بسته 280000 ريال می باشد که پس از خرید سریع ، ابتدا سامانه پیامک تحویل داده می شود و در صورت تمایل می توانید هزینه آنرا پرداخت نمایید . توجه داشته باشید که هزینه ذکر شده صرفا برای استفاده از خدمات و امکانات سامانه می باشد و هزینه ارسال پیامکها به صورت جداگانه محاسبه و پرداخت آن از داخل خود سامانه انجام می پذیرد .  جهت مقایسه بسته با سایر بسته های کاربری اینجا را کلیک نمایید .

لازم به توضیح است که 5 درصد مالیات بر ارزش افزوده (مصوب سال 1391) بر روی بسته ها دریافت نمی شود و نیازی به پرداخت جداگانه این مبلغ نمی باشد.

پشتیبانی 24 ساعته در طول یک سال اعتبار سرویس خریداری شده از طریق تیکت داخل سامانه انجام می پذیرد و پشتیبانی از طریق تلفن 32641112- 081  تنها در ساعات اداری ضروت می پذیرد.